Nieuwe Niedorp 1

Klasse: 2e Klasse KNVB
Sponsor: Keurslager Arie Klaver

Coach: H. Groen.

Spelers: S.Blokker, D. Blokker (doel), H. Bossen, M. Burger, J. Eelsing, D. Groen, S. Kuilboer, J. Stoter.

Let Op, wordt handmatig ingevuld, voor actuele info kijk in de KNVB Voetbal.nl app.

Bijgewerkt: 22-11-2020      
datumtijdsporthalcompetitieteam
Vr 8 Jan 202121:05De Beuk (Purmerend)2e klasse BZVVO Sandow 2Niedorp ZVV 1
Vr 15 Jan 202120:40Niedorphal2e klasse BNiedorp ZVV 1TOB Rksv 3
Vr 29 Jan 202120:40Niedorphal2e klasse BWinkel 1Niedorp ZVV 1
Vr 5 Feb 202120:40Niedorphal2e klasse BNiedorp ZVV 1Counters (The) 1
Wo 10 Feb 202121:00De Opgang (Zwaag)2e klasse BHovocubo 4Niedorp ZVV 1
Vr 5 Mrt 202121:05De Sluis (Hoogkarspel)2e klasse BSpirit 30 (SC) 1Niedorp ZVV 1
Vr 12 Mrt 202120:40Niedorphal2e klasse BNiedorp ZVV 1Vrone 4
Vr 19 Mrt 202120:40Niedorphal2e klasse BNiedorp ZVV 1VIOS'79 zvv 3
Vr 26 Mrt 202120:40Niedorphal2e klasse BNiedorp ZVV 1Volendam ZVV 5
Vr 9 Apr 202120:40Niedorphal2e klasse BNiedorp ZVV 1FC Zaanstad 2
Vr 16 Apr 202121:05De Koggenhal (De Goorn)2e klasse BKwiek 78 1Niedorp ZVV 1
Gespeeld:
Vr 11 Sept 202020:40Niedorphal2e klasse BNiedorp ZVV 1ZVVO Sandow 22-5
Vr 18 Sept 202021:05De Pijp (Amsterdam) (veld 2)2e klasse BTOB Rksv 3Niedorp ZVV 16-3
Vr 25 Sept 202020:40Niedorphal2e klasse BNiedorp ZVV 1Winkel 11-4
Vr 9 Okt 202020:40Niedorphal2e klasse BNiedorp ZVV 1Hovocubo 43-7
Afgelast (Covid 19)
Vr 23 Okt 202021:00Oosterhout (Alkmaar)2e klasse BVrone 4Niedorp ZVV 1
Vr 30 Okt 202020:40Niedorphal2e klasse BNiedorp ZVV 1Spirit 30 (SC) 1
Vr 6 Nov 202020:50Koog aan de Zaan2e klasse BCounters (The) 1Niedorp ZVV 1
Vr 13 Nov 202020:40De Doorbraak (Warmenhuizen)2e klasse BVIOS'79 zvv 3Niedorp ZVV 1
Vr 27 Nov 202020:55De Opperdam (Volendam)2e klasse BVolendam ZVV 5Niedorp ZVV 1
Vr 4 Dec 202020:40Niedorphal2e klasse BNiedorp ZVV 1Kwiek 78 1
Ma 7 Dec 202020:50Zuid Zaanstad (Zaandam)2e klasse BFC Zaanstad 2Niedorp ZVV 1

Stand

 22-11-2020        
TeamGWGLVPDPVDPTPM
1Winkel 154101332180
2Volendam ZVV 554101328150
3VIOS'79 zvv 34400122380
4ZVVO Sandow 25302921150
5Spirit 30 (SC) 14211715150
6Kwiek 78 15203614250
7Hovocubo 44121514150
8Counters (The) 14112416150
9FC Zaanstad 25104318210
10TOB Rksv 35104317270
11Vrone 44022212230
12Niedorp ZVV 1400409220

Tijdw/Fluiten/Bestuursdienst

   Agenda 
Top