Nieuwe Niedorp 1

Klasse: 2e Klasse KNVB
Sponsor: Keurslager Arie Klaver

Coach: Christian Schotsman

Spelers: Gijs Borst, Jos Eelsing, Roy de Gier, Mark Langerak, Timo Rood, Kees Stammes, Maarten Steijn, Joe Stoter, Matthijs Veenstra (doel).

Let Op, wordt handmatig ingevuld, voor actuele info kijk in de KNVB Voetbal.nl app.

Bijgewerkt: 16-Feb-2020       
Datum:TijdSporthalCompetitieThuis TeamUit TeamUitslag
vr 6 mrt 2020:40Niedorphal2e Klasse ANiedorp ZVV 1-Pellor fc/DHS security 25-5
vr 13 mrt 2020:40Veerburg (Anna Paulowna)2e Klasse AKleine Sluis 1-Niedorp ZVV 1-
vr 20 mrt 2020:40Zuiderzeehal 2e Klasse AFlevo 1-Niedorp ZVV 1-
vr 27 mrt 2020:40Niedorphal2e Klasse ANiedorp ZVV 1-Hovocubo 4-
vr 3 apr 1920:40Veerburg (Anna Paulowna)2e Klasse AFC De Ark 1-Niedorp ZVV 1-
vr 17 apr 2020:10Geestmerambacht2e Klasse ALZVV/Sport 2000 2-Niedorp ZVV 1-
vr 24 apr 2020:40Niedorphal2e Klasse ANiedorp ZVV 1-ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 2-
Gespeeld
vr 14 feb 2020:40Niedorphal2e Klasse ANiedorp ZVV 1-JVC 23-0
wo 5 feb 2021:05Het Vennewater (Heiloo)2e Klasse AHvz/Het Vennewater 3-Niedorp ZVV 16-4
vr 31 jan 2021:00Oosterhout (Alkmaar)2e Klasse AVrone 4-Niedorp ZVV 16-4
vr 17 jan 2020:40Niedorphal2e Klasse ANiedorp ZVV 1-FC De Ark 110-8
ma 9 dec 1920:25Zwaag2e Klasse AZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 2-Niedorp ZVV 13-1
vr 6 dec 1920:40Niedorphal2e Klasse ANiedorp ZVV 1-LZVV/Sport 2000 22-4
vr 29 nov 1921:30Lyceum SAZ (Julianadorp)2e Klasse AJVC 2-Niedorp ZVV 14-7
wo 20 nov 1921:00De Opgang (Zwaag)2e Klasse AHovocubo 4-Niedorp ZVV 17-4
vr 15 nov 1920:30Niedorphal2e Klasse ANiedorp ZVV 1-Winkel 11-10
vr 8 nov 1920:40Niedorphal2e Klasse ANiedorp ZVV 1-Flevo 13-6
vr 1 nov 1920:40Niedorphal2e Klasse ANiedorp ZVV 1-Kleine Sluis 11-2
vr 18 okt 1920:40Niedorphal2e Klasse AWinkel 1-Niedorp ZVV 14-1
vr 11 okt 1920:40Niedorphal2e Klasse ANiedorp ZVV 1-Vrone 44-6
vr 27 sep 1920:40 Niedorphal2e Klasse ANiedorp ZVV 1-Hvz/Het Vennewater 33-6
vr 20 sept 1920:00De Sportlaan (Den Helder)2e Klasse APellor fc/DHS security 2-Niedorp ZVV 11-3
vr 6 sept 1920:40NiedorphalBeker Groep1 ANiedorp ZVV 1-Team Sportstar 12-9

Stand

 16 February, 2020        
TeamGWGLVPDPVDPTPM
1Flevo 116120436106640
2Winkel 11510323372470
3Kleine Sluis 11510233269420
4HZV/Het Vennewater 3159333085460
5LZVV/Sport 2000 2158342768430
6Hovocubo 4158342766500
7Vrone 4147252362540
8F.C. de Ark 1157082177770
9Niedorp ZVV 11541101350690
10ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 2152112730870
11Pellor fc/DHS security 2143011634743
12JVC 21610153381040

Tijdw/Fluiten/Bestuursdienst

   Agenda 
Vr 26 Juni20:30 UurJaarvergaderingPrins MauritsNieuwe Niedorp
Top